Macy’s Thanksgiving Day Parade…

thanksgiving-day-parade-2013

Aslında benim blogumun konseptiyle alakası yok ama her taraf o kadar şenlikli ve güzel ki paylaşmadan edemedim. Bahane olsun ve ortama uysun diyede yemek ile ilgili olanları seçtim.

Amerikanın en büyük departman storu olan Macy’s mağazasının her yıl Thanksgiving’fe yaptığı ünlü geçit töreninden manzaralar. Sabah 10’da kendimizi bu törenin ortasında bulduk. Tüm masal kahramanları ve karakterler bandolar eşliğinde  önümüzden geçtiler.

photo[17]Benimde konumla alakalı olarak bu zencefil ev gözüme takıldı. Birde aşağıdaki cookie express.

photo[16]
Bu arada cookie express’e Domino Sugar diye bir marka sponsor olmuştu. Bu eventde gerçek mesleğim ağır bastı. Domino Sugar’a şöyle bir baktım. Şeker satan bir firma. Bildiğimiz Beyaz, kahverengi toz, kesme her türlü şeker. İşte pazarlamaya Amerikan usulu bir yaklaşım. Altı dolu şehrine, özel günlerine önem veriyor, koruyor, kutluyor, katkı sağlıyor. Benden de bu yaptığına bir alkış.

photo[18]

Web sitesi şekerle yapılan her türlü öneri ve ipucu ile donatılmış. Merak işte nereden başladım nereye geldim. Ama çeşitli tatlı, kurabiye vb. ipuçları için bakmaya değer bir yer buldum. www.dominosugar.com 

Bu Yazı Hakkında Yorum Yapılmamış - "Macy's Thanksgiving Day Parade..."

    Bir Yorum Yaz